ADRES:

AcroAir

ul. Kulczyńskiego 14

02-777 Warszawa (Imielin)

KONTAKT:

730 710 605

www.acroair.pl

anna@acroair.pl

WARSZTATY WAKACYJNE Z AKROBATYKĄ AKTYWNE I TWÓRCZE WAKACJE W MIEŚCIE

ACROLATO 2022

Po raz trzeci zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 6-12 lat na niezapomniane warsztaty letnie z akrobatyki w zupełnie nowych, bardziej komfortowych warunkach.

 

Wszystko, czego latem potrzebuje Twoje dziecko

Na naszych tygodniowych letnich warsztatach każdy dzień ma swój inny temat przewodni, w ramach którego realizujemy zajęcia plastyczne i warsztaty kreatywne. Nie zabraknie także aktywności fizycznej w formie gier i zabaw oraz oczywiście codziennych treningów akrobatyki!

 

Warsztaty w danym dniu dostosowujemy do pogody oraz potrzeb uczestników. Jeśli tylko pogoda dopisuje, spędzamy dużo czas na dworze, gdzie m.in.:

  • beztrosko bawimy się,
  • gramy w gry terenowe,
  • rozwiązujemy zagadki logiczne,
  • puszczamy ogromne bańki mydlane

 

Stworzyliśmy rozbudowany program zajęć w zupełniej nowej, bardziej komfortowej przestrzeni AcroSpace. Tam na uczestników czekają m.in.:

  • warsztaty plastyczne, kulinarne i ogrodnicze,
  • eksperymenty chemiczne,
  • seanse filmowe,
  • wytwórnia mydełek glicerynowych, piórników czy figurek gipsowych

 

Plan dnia warsztatów może ulec zmianom w zależności od zaplanowanych atrakcji i pogody.

Ramowy plan dnia:
8:30 – 9:00 otwarcie AcroSpace, swobodna zabawa
9:00 – 10:45 zajęcia tematyczne zgodne z motywem przewodnim dnia
10:45 – 11:00 drugie śniadanie
11:00 – 13:00 gry i zabawy na dworze
13:00 – 13:30 obiad
13:30 – 14:50 zajęcia tematyczne
14:50 – 15:50 trening akrobatyki
15:50 – 16:00 podwieczorek
16:00 – 17:00 popołudniowa świetlica

 

Ulubionym elementem wakacyjnych warsztatów są treningi akrobatyki, które odbywają się codziennie i są dostosowane do wieku i umiejętności uczestników. To świetna okazja, aby rozpocząć swoją przygodę z akrobatyką lub doskonalić już zdobyte umiejętności.

 

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Turnusy przez całe wakacje!

Zajęcia w ramach AcroLato 2022 organizujemy codziennie przez całe wakacje od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem poniedziałku 15.08). Do wyboru mamy aż 10 turnusów!

Nowa, lepsza przestrzeń

Dzięki powiększeniu przestrzeni AcroSpace uczestnicy AcroLata 2022 będą mieli do dyspozycji nową salę sportową o powierzchni 100 m2, szatnię oraz oddzielną przestrzeń do zajęć plastycznych i spożywania posiłków.

Dogodne godziny

Zapewniamy opiekę w godzinach od 8:30 do 16:00, a w godzinach 16:00-17:00 jest możliwość skorzystania z dodatkowo płatnej świetlicy (50 zł/turnus).

Całodzienne wyżywienie

Na każdego uczestnika czekają pyszne posiłki: drugie śniadanie, obiad oraz podwieczorek. Obiady dostarczane są przez restaurację „Kucharek Sześć”. Cały czas dostępna jest woda do picia. Na życzenie dostępne są też ciepłe napoje, np. herbata, herbata owocowa.

Bezpieczeństwo

Wszyscy uczestnicy ubezpieczeni są od NNW. Nad ich bezpieczeństwem czuwa doświadczona i wykwalifikowana kadra. Treningi akrobatyki prowadzone są przez doświadczonych trenerów na sprzęcie renomowanych firm.

Małe grupy i niespodzianki

Chcemy zapewnić jak najbardziej komfortowe warunki do wypoczynku, dlatego stawiamy na małe grupy. W razie większej liczby chętnych do wzięcia udziału w danym turnusie podzielimy uczestników na dwie grupy wiekowe. Ponadto dla każdego uczestnika przygotowaliśmy prezent-niespodziankę 🙂

Lokalizacja

Wszystkie zajęcia i treningi akrobatyki odbywają na II piętrze AcroSpace, ul. Kulczyńskiego 14 (metro Imielin). Na spacery i zabawy na dworze wybieramy pobliskie tereny zielone i place zabaw.

Cena

Koszt udziału w całym tygodniowym turnusie, ze wszystkimi atrakcjami i wyżywieniem to 750 zł.

Turnus 8. i 10. ze względu, na krótszy czas trwania kosztują, odpowiednio 600 zł i 450 zł. Dodatkowo płatna jest świetlica w godz. 16:00-17:00 50 zł/turnus.

Mamy zniżkę dla rodzeństwa – 50 zł na drugie dziecko oraz dla uczestników więcej niż jednego turnusu, również – 50 zł. Zniżki nie łączą się.

W przypadku wolnych miejsc istnieje możliwość wykupienia uczestnictwa w pojedynczych dniach danego turnusu. Koszt to 180 zł/dzień.

Więcej informacji

www.acroair.pl/acrolato

anna@acroair.pl

730-710-605