ADRES:

VII LO im. Juliusza Słowackiego

ul. Wawelska 46

Warszawa

Fundacja RoRo działająca od 2010 roku z myślą o rodzicach i dzieciach, we współpracy z Pracownią Eksperymentu prowadzącą zajęcia z eksperymentami w szkołach, zaprasza na półkolonie organizowane w VII LO im. Juliusza Słowackiego, ul. Wawelska 46.

 

Do tej pory w naszych działaniach wzięło udział prawie 11 000 dzieci. Bazując na wieloletnim doświadczeniu stworzyliśmy wszechstronny, ciekawy i inspirujący program półkolonii, podzielony na 6 obszarów tematycznych: Pracownia młodych detektywów, Pracownia młodych chemików, Kosmiczna misja, Łowcy przyrody, Pracownia zajęć twórczych i W 5 dni dookoła świata.

 

Półkolonie organizowane będą zgodnie z wytycznymi dotyczącymi bezpiecznego wypoczynku w czasie epidemii.

DLA KOGO?

Zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat, roczniki 2010-2015

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

 • Do wyboru oferujemy 7 turnusów (od 28 czerwca do 13 sierpnia)
 • Zajęcia od poniedziałku do piątku w godzinach 7:40-17:20
 • Małe grupy, pod opieką jednego wychowawcy znajduje się do 12 dzieci
 • Doświadczona i profesjonalna kadra
 • Inspirujący i różnorodny program, warsztaty z eksperymentami, gry i zabawy na świeżym powietrzu
 • Pełne wyżywienie uwzględniające indywidualne potrzeby/diety (śniadanie, obiad, podwieczorek), cały dzień dostępna woda
 • Cena już od 640 PLN za turnus
 • Dogodna lokalizacja w centrum Warszawy, niedaleko Pól Mokotowskich
 • Wszyscy uczestnicy objęci będą ubezpieczeniem NNW
 • Każdy uczestnik otrzyma samodzielnie ozdobiony plecak lub koszulkę oraz pamiątkowe zdjęcie
 • Półkolonie zgłaszamy do Kuratorium Oświaty

TURNUSY

 • turnus I – 28.06-2.07 – Pracownia młodych chemików lub Kosmiczna misja
 • turnus II – 5-9.07 – Pracownia młodych detektywów lub W 5 dni dookoła świata
 • turnus III – 12-16.07 – Pracownia młodych detektywów lub W 5 dni dookoła świata
 • turnus IV – 19-23.07 – Pracownia młodych chemików lub Kosmiczna misja
 • turnus V – 26-30.07 – Pracownia zajęć twórczych lub Łowcy przyrody
 • turnus VI – 2-6.08 – Pracownia zajęć twórczych lub Kosmiczna misja
 • turnus VII – 9-13.08 – Pracownia młodych detektywów lub Łowcy przyrody      

GDZIE?

Zajęcie odbywać się będą w VII LO im. Juliusza Słowackiego, ul. Wawelska 46. Szkoła znajduje się niedaleko Pól Mokotowskich.

WYŻYWIENIE

Zapewniamy pełne wyżywienie: drugie śniadanie, obiad i podwieczorek oraz wodę dostępną przez cały czas. Możliwe jest także przygotowanie posiłków dla dzieci na dietach.

CENA

Cena półkolonii to 690 zł za jeden turnus, oferujemy 10% zniżki dla rodzeństw (dla każdego z dzieci), dzieci posiadających Kartę Dużej Rodziny oraz biorących udział w więcej niż jednym turnusie (rabat na drugi i kolejne turnusy). Zniżki nie sumują się.

Przy rezerwacji miejsca do 16.05, na hasło „RADOŚĆ”, mamy dla Państwa rabat 50 zł.

Przy rezerwacji miejsca prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 250 zł. W sytuacji gdy w związku z epidemią nie będzie możliwa realizacja półkolonii, to zwrócimy Państwu 100% wpłaconych środków.

NASZ PROGRAM

Pracowania młodych chemików – 28.06-2.07 i 19-23.07

Szalony naukowiec zbiera drużynę chętną odkryć tajniki świata chemii. Kolby, probówki, pipety to narzędzia pracy zespołu, który między innymi będzie szukał odpowiedzi na pytania: Czy suchy lód jest suchy?, Jak za pomocą czerwonej kapusty sprawdzić czy coś jest kwaśne?, Co zrobić, by znikający atrament znów się pojawił? Zapraszamy na spektakularny turnus chemiczny, pełen odkryć naukowych i niezapomnianych wrażeń.

 

Kosmiczna misja – 28.06-2.07, 19-23.07 i 2-6.08

Halo, czy tu Ziemia? Zostań uczestnikiem badawczej misji kosmicznej, załóż skafander i poczuj się jak prawdziwy astronauta. Wyrusz z nami w niesamowitą podróż po kosmosie i odkryj tajemnice układu słonecznego. Zdobądź wszystkie elementy wyrzutni rakiet, a potem ją zbuduj i sprawdź jak wysoko poleci Twoja rakieta. Wybuchowa dawka emocji gwarantowana!

 

Pracowania młodych detektywów – 5-9.07, 12-16.07 i 9-13.08

Odkryjcie z nami zagadkę zaginionych kryształów mocy! Przygotujcie się na ekscytujące szkolenie na licencjonowanych detektywów. Czeka na was mnóstwo zagadek, zbierania dowodów i rozwiązywania niebanalnych łamigłówek. Świetna zabawa gwarantowana!

 

W 5 dni dookoła świata –  5-9.07 i 12-16.07

Lubicie przygody i dalekie podróże? Dołączcie do naszej ekscytującej wyprawy, w której odwiedzicie 5 krajów świata. Nie zdradzimy Wam jakich, bo wiemy, że lubicie niespodzianki 🙂

Podczas podróży rozwiążecie zagadki przesłane przez zaginionego kierownika wyprawy, by wyruszyć jego tropem. Odwiedzając kolejne kraje, podążając za wskazówkami, zdobędziecie elementy, dzięki którym ostatniego dnia zbudujecie „COŚ”, co pozwoli Wam wrócić z wyprawy do domu. Przygotujcie nieodzowny ekwipunek każdego podróżnika: 5 zmysłów i możemy wyruszać w tę fascynującą podróż!

 

Łowcy przyrody – 26-30.07 i 9-13.08

Daj porwać się wciągającej historii niezwykłego Drzewa! Dołącz do ekipy Akademii, zdobądź składniki i przygotuj eliksir, który ocali Drzewo. Odkrywaj z nami tajemnice świata przyrody, dobrze się bawiąc i twórczo spędzając czas.

 

Pracowania zajęć twórczych – 26-30.07 i 2-6.08

Lubisz tworzyć, masz głowę pełną pomysłów i chcesz je realizować? Szukasz inspiracji na kolejne prace, chciałabyś/ chciałbyś wypróbować nowe techniki, masz odwagę eksperymentować?

Pracownia zajęć twórczych czeka na Ciebie!

Nasze zajęcia prowadzą wykwalifikowani wychowawcy, którzy dzięki swojemu zaangażowaniu, doświadczeniu i entuzjazmowi sprawią, że nasze półkolonie będą dla Waszych dzieci niezapomnianym czasem.

ZAPISY

Liczba miejsc jest ograniczona. Szczegółowe informacje o półkoloniach i zapisy znajdują się na stronie:wakacje.fundacjaroro.org

Nasze zajęcia są wysoko oceniane przez uczestników, a opinie o tym co robi Fundacja RoRo znajdują się tu: opinie

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem:

Jeśli chcecie być na bieżąco informowani o bezpłatnych warsztatach skierowanych do rodziców i dzieci organizowanych przez Fundację RoRo to zapraszamy na nasz profil na FB.