ADRES:

International School of Warsaw

Mazowiecka 43

05-502 Bobrowiec

KONTAKT:

Tel: +48 578 530 135

www.isw.edu.pl

info@isw.edu.pl

SC_polkolonie_lato_2018

Półkolonie w International School of Warsaw to doskonały sposób na naukę języka angielskiego poprzez zabawę na świeżym powietrzu, realizację projektów artystycznych, gry edukacyjne i doświadczenia naukowe.  Będzie to czas wypełniony przygodami, nowymi odkryciami i niekończącą zabawą. Poprzez zanurzenie w międzynarodowym środowisku i zabawę, dzieci w naturalny sposób uczą się języka i przełamują barierę językową.

Miejsce:

Nasz wyjątkowy, otoczony lasem i zielenią kampus pod Warszawąo feruje mnóstwo możliwości do prowadzenia zajęć artystycznych , naukowych i sportowych, zarówno na szkolnym boisku i placach zabaw,  jak i w salach. Szkolna zagroda z domowymi zwierzętami jest dodatkową atrakcją. Dzieci będą również uczestniczyć w wycieczkach poza kampus.

W programie:

Każdy tydzień będzie poświęcony innemu tematowi przewodniemu. Uczniowie będą omawiać każdy z tematów poprzez lekcje języka, zajęcia interaktywne, projekty artystyczne, gry zespołowe  i wycieczki. Wszystkie zajęcia będą prowadzone są przez naszych anglojęzycznych nauczycieli (native speakerów). Podczas każdego z turnusów będą prowadzone dodatkowo warsztaty  robotyki.

Zajęcia prowadzone są codziennie w godzinach od 9.00 do 16.00. Jest możliwość pozostawienia dzieci na zajęciach dodatkowych do 17.30 za dodatkowa opłatą.

Zapewniamy:

  • Zapewniamy wyżywienie: poranną przekąskę, obiad i podwieczorek.
  • Przewóz do i z kampusu szkolnego
  • Transport na wycieczki poza kampusem
  • T-shirt dla każdego uczestnika

Tematy:

02-06.07 – Planeta zwierząt: dzieci będą odkrywać królestwo zwierząt między innymi podczas budowy szkolnej zagrody dla zwierząt i codzienną opiekę nad nimi, wycieczkę do papugarni i wizyty mini zoo na farmie Pod Kogutem.

09-13.07 – Świat bajek: dzieci będą poznawać najbardziej znane bajki świata, brać udział w bajkowych grach i zabawach, a także przygotują własny spektakl kukiełkowy dla rodzin i kolegów! W programie również wycieczka do parku Bajka w Błoniu.

16-20.07 – Olimpiada sportowa:  dzieci będą odkrywać sporty olimpijskie, a także kultury różnych krajów. Same również będą uczestniczyć w zawodach, w atmosferze przyjaźni i fair play, ponieważ Olimpiada to czas pokoju! W planie zwiedzanie Stadionu Narodowego oraz wizyta w parku wodnym.

23-27.07 – Tydzień szalonych naukowców: w planie mnóstwo ciekawych eksperymentów naukowych, dzięki którym dzieci będą odkrywać prawa fizyki, badać zjawiska chemiczne i atmosferyczne, np. tornada. Dzieci wezmą również udział w wycieczce do Centrum Kopernika oraz warsztatach Funiversity.

30.07 – 03.08 – „Goinggreen”: w tym tygodniu skoncentrujemy się na znaczeniu ochrony środowiska odkrywając różne aspekty ekologii, m.in. poprzez zajęcia dotyczące ochrony środowiska i eksperymenty w szkolnej szklarni. Dzieci wezmą udział w wycieczce do Ogrodu Botanicznego oraz na farmę Cztery Pory Roku.

06.08-10.08 – Poszukiwacze skarbów: dzieci zapoznają się z historią słynnych odkrywców i piratów, wezmą udział w zajęciach z geografii, nauczą się jak tworzyć mapy i korzystać z nich przy użyciu tradycyjnych i nowych technologii, a punktem kulminacyjnym będzie wielkie poszukiwanie skarbów! W planie wycieczka do Labiryntu Luster w centrum rozrywki Bingo Bongo i Domu Zagadek dla dzieci.

20.08 – 24.08 – Superbohaterowie: uczestnicy półkolonii w tym tygodniu będą odkrywać różnorodnych historycznie i kulturalnie bohaterów z całego świata. Poprzez zajęcia i gry dowiedzą się, że bohaterami mogą być również zwykli ludzie! Dzieci wybiorą się do ParkuLinowego i Hangaru 646.

27.08 – 31.08 – Sztuki sceniczne: motywem przewodnim ostatniego tygodnia będą sztuki sceniczne-teatr, śpiew, taniec. Dzieci wezmą udział w zajęciach teatralnych w Teatrze Syrena, a także zwiedzą kulisy Teatru Wielkiego. Na koniec wezmą udział w przedstawieniu Koniec Lata podczas naszej ceremonii zamknięcia półkolonii.

Grupy wiekowe:

Zajęcia podzielone są na grupy wiekowe:

  • Grupa 1: 4 – 6 lat
  • Grupa 2: 7  – 9 lat
  • Grupa 3: 10 -12 lat
  • Grupa 4: 13 – 15 lat

Rezerwacja przed końcem marca uprawnia do 25% zniżki, przed końcem kwietnia 15%!

Więcej informacji na: www.isw.edu.pl