ADRES:

GYM Generation

Żoliborz - Centrum Olimpijskie / Miasteczko Wilanów / Warszawianka Mokotów / Ursynow Metro Stokłosy

Warszawa

Półkolonie zimowe GYM Generation są wspaniałym pomysłem na aktywne spędzenie ferii w mieście i pozwolenie swoim dzieciom odkrywać różne sporty z profesjonalnymi trenerami!

Nasze obozy są organizowane, aby zapewnić zdrowszą alternatywę dla gier komputerowych, telewizji, telefonów i innych biernych zajęć w czasie wolnym od szkoły; rozwinąć niezależność, ciekawość, kreatywność i umiejętności funkcjonowania w grupie; wzmocnić siłę, koordynację i gibkość oraz przygotować dzieci do zdrowszego trybu zajęć w roku szkolnym.

GDZIE: w klubach GYM Generation

  • Centrum Olimpijskie (ul. Wybrzeże Gdyńskie, 4)
  • Mokotów – Warszawianka (ul. Merliniego, 2a)
  • Miasteczko Wilanów (ul. Klimczaka, 15)
  • Ursynów Galeria Metro (al. KEN, 93)

DLA KOGO ?

Dla dzieci w wieku 5-12 lat. Dzielimy dzieci na mniejsze grupy według wieku i poziomu dla różnych zajęć sportowych i gier w języku angielskim.

KIEDY:

od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 – 16:00

  • 31.01 – 4.02.2022
  • 7-11.02.2022

ZAJĘCIA:

Gimnastyka GYM Generation codziennie, pływanie, Karate, tenis, taniec, boks, piłka nożna, łucznictwo, lekkoatletyka, orientacja w terenie i inne rodzaje sportu. Fun English, EKO rękodzieło i LEGO warsztaty.

Z KIM:

profesjonalnymi instruktorami sportu i kierownikiem. Plus profesjonalni trenerzy do różnych dyscyplin sportowych, takich jak karate, boks czy taniec.

JĘZYKI:

polski i angielski

POSIŁKI:

Drugie śniadanie, gorący obiad i podwieczorek są̨ wliczone w cenę̨. Staramy się zachować równowagę między zdrowiem, smakiem i sytością. Codziennie jemy owoce i warzywa, zupę i sałatkę. Uczymy się również poprzez gry i quizy na temat dobrego odżywiania.

CENA:

820 zł / tydzień dla członków GYM Generation, 860 zł dla pozostałych klientów all-inclusive. 10% zniżki dla rodzeństwa / 5% zniżki – drugi tydzień. Rabaty nie są kumulatywne.

REZERWACJA:

Liczba miejsc jest ograniczona. Żeby zarezerwować́ miejsce należy wysłać zgłoszenie na www.gymgeneration.pl